Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Ekim 25, 2010 8:47 am

kıızLar biLiosunuz ben denizLide otuRuorum.. weeeeeee dün bayRamyerinde gezeRken ne göRdüm biLin bakaLım.. maNgaaa 29 eKim cuma günü çınar meydanında konseR weRiooo...!!!!! hemde bedava hemde yaş sınırı yok.:!! Smile acaip mutluyum yaa
Kullanıcı profilini gör
...demet...

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Ekim 25, 2010 4:03 pm

xFeRmAnYaKx demiş ki:
kıızLar biLiosunuz ben denizLide otuRuorum.. weeeeeee dün bayRamyerinde gezeRken ne göRdüm biLin bakaLım.. maNgaaa 29 eKim cuma günü çınar meydanında konseR weRiooo...!!!!! hemde bedava hemde yaş sınırı yok.:!! Smile acaip mutluyum yaa

Artık o konsere de gitmezsen..
Sana burdan söyliceklerim var..
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tamam mı?
Kullanıcı profilini gör http://www.mangafan.web.tr
TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Ekim 25, 2010 9:52 pm

Ayyy canim yerine sevindim ,ne guzel ishte gidersin bizim yerimize de eylenirsin Smile
Kullanıcı profilini gör
alice

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Ekim 25, 2010 10:42 pm

çok şanslısın doya doya bak hepsine iyi şanslar cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Salı Ekim 26, 2010 10:12 am

kızLar meRak etmeyin konseR 8:30 da ama ben 7 de orDa oLucam wede neRde oLursam oLıyım mutLaka feRman a 'fan siTesinin seLamı waRr..!!' die baıRmayı düşünüorum. Smile bu aRada yonca iSmini deiştiRmişsin zoR anLadım waLLa sen oLduğunu Smile meRak etme giDicem Smile
Kullanıcı profilini gör
...demet...

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Salı Ekim 26, 2010 3:35 pm

xFeRmAnYaKx demiş ki:
kızLar meRak etmeyin konseR 8:30 da ama ben 7 de orDa oLucam wede neRde oLursam oLıyım mutLaka feRman a 'fan siTesinin seLamı waRr..!!' die baıRmayı düşünüorum. Smile bu aRada yonca iSmini deiştiRmişsin zoR anLadım waLLa sen oLduğunu Smile meRak etme giDicem Smile

İsmimi değiştirdim..
Ama artık konuşmamdan tanıman gerekiyo..
Very Happy Very Happy Very Happy
Git git..
Bi kaç tane de resim çekte..
Bizim de merakımızı gider..
Wink Wink Wink
Tamam mı?
ramsey

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Salı Ekim 26, 2010 6:08 pm

ay məndə sənin yerinə sevindim adasının
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Çarş. Ekim 27, 2010 9:40 am

eLif sen nie doğru düzgün yazmıyosun ya ben siteye girmediğim zamanlarda noldu yine??
Kullanıcı profilini gör
damla_ferman_96

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Çarş. Ekim 27, 2010 3:35 pm

[quote="xFeRmAnYaKx"][color=green]kıızLar biLiosunuz ben denizLide otuRuorum.. weeeeeee dün bayRamyerinde gezeRken ne göRdüm biLin bakaLım.. maNgaaa 29 eKim cuma günü çınar meydanında konseR weRiooo...!!!!! hemde bedava hemde yaş sınırı yok.:!! :) acaip mutluyum yaa[/color][/quote]

Tatlım çok şanslısın walla... :D
Daha ne diyim... :D
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Çarş. Ekim 27, 2010 4:41 pm

yha biraz azerice konuşıyım dedimde ondan merak etme Very Happy
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Perş. Ekim 28, 2010 2:28 pm

hee anLadım cnm Smile
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Perş. Ekim 28, 2010 2:41 pm

son 1 güN..!!!!!
Kullanıcı profilini gör
...demet...

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Perş. Ekim 28, 2010 3:09 pm

Senin kadar bende heycanlıyım canım..
Very Happy Very Happy
Resim çekmeyi unutma..
Konser sonrasında da kulisi bas..
Very Happy Very Happy
Resim çek..
Yonca'nın selamı var" de Ferman'a..
Tmm mı?
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Cuma Ekim 29, 2010 9:45 am

|-imaginative-|-orontes-| demiş ki:
Very Happy Very Happy
Resim çekmeyi unutma..
Very Happy Very Happy
Resim çek..
Tmm mı?
naSı baSıcam kuLisi.:? soKmazLar kızım Smile
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Cuma Ekim 29, 2010 2:15 pm

konseR yeRine gitmeme son 1 saat kızLar..!!!
Kullanıcı profilini gör
...demet...

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Cuma Ekim 29, 2010 3:29 pm

xFeRmAnYaKx demiş ki:
|-imaginative-|-orontes-| demiş ki:
Very Happy Very Happy
Resim çekmeyi unutma..
Very Happy Very Happy
Resim çek..
Tmm mı?
naSı baSıcam kuLisi.:? soKmazLar kızım Smile

Giren giriyo arkadaşım..
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   C.tesi Ekim 30, 2010 8:35 am

saNa mesajLarda anlattım neLer oLduğunu Wink uzun uzun yazamıycam Smile fandaşLar kısaca şunu söLiyim feRman yağmuR ceM eFe özgüR hepSi spRdi benDe en ön sıRadaydım ama ışıkLardan foTolar gözükmüodu üzgünüm Sad
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   C.tesi Ekim 30, 2010 2:09 pm

yha banada anlat bi müslimin yoncamı yha xd hadi hepimize anlat lol!
Kullanıcı profilini gör
AZE_gitarist_

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Paz Ekim 31, 2010 6:50 pm

Azerbaycana ne zaman gelcekler.Bi kez eurovisiondan önce geldiler.O zaman da Ferman yoktu,konser de olmadi.cok uzuldum[b] Crying or Very sad
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Kas. 01, 2010 10:34 am

foto çekiLmiodu ışıkLardan fiLan.. çekMeyi çoK denedim yaa oLmadı
zTn konseR sonRası kuLise giTmediLer beLediyenin önünDeydi oRdada güwenLikleR waRdı.. Sad

aMa şuNu söyLeyebiLrim.. spRdiii heLe feRman haRikayDı yağmuRun saçLara bittm cem kaRizma bi şapKa taKmış konseR biTiminde cem konuşTu biRaz (denizLili ya ) onDan sonRa feRman buRası bizim içn ayRıcaLıklı fiLn dedi ben 1 . sıradaydım da annemLer geLmiş aRkadan izin aLıp sahneYe çıKmışLar inanabiLi o muSnuzz?? kaRdeşim yağmuRun yanınDaydı ya of keşKe benDe aRkiLerle diiLde annemLerle gitseYdim biLdiğin yağmuRun yanınDan izLemişler .( foTo çekiLseydi çekicekTim göRünmüodu bişi Sad
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Kas. 01, 2010 10:37 am

lost_dreams demiş ki:
Azerbaycana ne zaman gelcekler.Bi kez eurovisiondan önce geldiler.O zaman da Ferman yoktu,konser de olmadi.cok uzuldum[b] Crying or Very sad
sen siteDe yeniSn gaLiba Smile hoşgeldin bizim kızLarı çooK seweRsin eminim Smile I love you azeRbaycanLımısn?? bizim saBinayLa hemşehRisiniz Smile biLmiyoRum sabina da bekLiyo tanışınn azeRbaycanın neResinde otoRuosn??
Kullanıcı profilini gör
AZE_gitarist_

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Kas. 01, 2010 5:35 pm

xFeRmAnYaKx demiş ki:
lost_dreams demiş ki:
sen siteDe yeniSn gaLiba Smile hoşgeldin bizim kızLarı çooK seweRsin eminim Smile I love you azeRbaycanLımısn?? bizim saBinayLa hemşehRisiniz Smile biLmiyoRum sabina da bekLiyo tanışınn azeRbaycanın neResinde otoRuosn??
Hosbulduk cnm,tanisiriz,ben Bakida oturuyorum
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Ptsi Kas. 01, 2010 9:06 pm

AY ELİF ÇOK SEVİNDİM YHA OF MENDE KEŞKE OLABİLEYDİM ORALARDA AMMA ORALAR BARTINA IRAK YERLER OF MAL KAFAM KEŞKE MANGA BARTINA GELDİĞİNDE 5-6 YAŞINDA OLMAYAYDIM MAL MAL MAL KAFAM
Kullanıcı profilini gör
xFeRmAnYaKx

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   Çarş. Kas. 03, 2010 10:05 am

eLif sen ne dioSn şimDi bizDe oRjinaL maNga hawLusu waR..!!!
konseR bitti seLam weRdiler sonRa yağmuR teRini siLdi hawLuyu seyiRciye aTTı bizDe kapTık Very Happy eTiketinDe maNga yazıo beYaz hawLu üsTünde kıRmızı maNga yazıO kocaman orjinaL maNga hawLusu yani yıKamadık da öyLe yağmuRun teRiyle duRu Very Happy Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!   

aRkadaşLar maNga 29 eKimde denizLide..!!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası