Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

LANET OLASICA HAYAT

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ramsey

MesajKonu: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 4:31 pm

NİYE BANA FERMANI ÇOK GÖRÜYOSUN HAYAT NİYE Bİ KERE GÖRSEM Bİ KERE SESİNİ DUYSAM Bİ KERE.... OLMAYACAK ŞEYLER BUNLAR AH BE HAYAT AH BE KEDERLİ HAYAT AH BE ACIMASIZ HAYAT Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Kullanıcı profilini gör
sevgin

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:20 pm

baya bi zamandir beri girmiyordum buraya, bikmistim gercekten bos bos mesaj yazmaya...bugun haydi bi gireyim bakiiim dedim, ve goruyorum ki hic bir sey degismemis
hala ve degisecegini sanmiyorum, Ferman hala gostermedi kendini, yazik yaaa.....artik sarkilarini dinlemek, sesini uzaktan duymak yetiyor gibi bana....bos heveslere kapilmiyorum
tutku gitti sevgi kaldi o kadar....hayata da bu kadar kolay kusulmez, ne aci hikayeler var, bununla ezilmiceksin herhalde, hadi canim guzel seylere bak, bak ne guzel allaha cok sukur
fermanin sesini duyabiliyorsun, onu uzaktanda olsa gorebiliyorsun, var olanlar icin sukur etmeye bak, var olmayanlari saymaya baslarsan bitmez acilar, kederler o zamanda VAY haline VAY...... Hadi bye bye canim cok opuyorum, selametle.
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:33 pm

valla sağolgüzel laflar sırf arkadaşız diyeyse helal sana be beni rahatlattın yha ne istiyim daha hepiniiz çok iyisiniz
Kullanıcı profilini gör
sevgin

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:39 pm

abla laflari canim, bende senin gectigin yerden gectim, anliyorum seni bende bi zamanlar boyleydim desem yalan olmaz, artik akillandim, ondan seni bu kadar kederli gormek icimi acitti yahu, eminim gulmek icin bi suru nedenin vardir, rahatladigin icinde sevindim valla, yaaani o neydi oyle dimi ? Sen gulki hayatin guzellessin cnm bnm.....
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:44 pm

sağol yha iyi geldi bu bana Surprised
Embarassed
Kullanıcı profilini gör
sevgin

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:48 pm

sevindim hadi kal salicakla ve sagligin en onemlisi oldugunu sakin unutma cnm, hadi yeniden byebye, opuyorum cok. sana iyi gunlerrr.
Kullanıcı profilini gör
ramsey

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Salı Ekim 12, 2010 5:49 pm

bye öptüm
Kullanıcı profilini gör
TWEETY__SABRINKA

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Çarş. Ekim 13, 2010 9:51 pm

Aferin ,Sevgin seni takdir etdim!
Kullanıcı profilini gör
fermankoLik_seda

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   C.tesi Kas. 06, 2010 5:20 pm

sevgin demiş ki:
baya bi zamandir beri girmiyordum buraya, bikmistim gercekten bos bos mesaj yazmaya...bugun haydi bi gireyim bakiiim dedim, ve goruyorum ki hic bir sey degismemis
hala ve degisecegini sanmiyorum, Ferman hala gostermedi kendini, yazik yaaa.....artik sarkilarini dinlemek, sesini uzaktan duymak yetiyor gibi bana....bos heveslere kapilmiyorum
tutku gitti sevgi kaldi o kadar....hayata da bu kadar kolay kusulmez, ne aci hikayeler var, bununla ezilmiceksin herhalde, hadi canim guzel seylere bak, bak ne guzel allaha cok sukur
fermanin sesini duyabiliyorsun, onu uzaktanda olsa gorebiliyorsun, var olanlar icin sukur etmeye bak, var olmayanlari saymaya baslarsan bitmez acilar, kederler o zamanda VAY haline VAY...... Hadi bye bye canim cok opuyorum, selametle.

yaa sevgfincim aynı durumdayız yaaa aynen hatta ortak karar almıştık işte buraya boş msj yazıyorz die yazdan beri girmiyorduk gerçektende hala açıklama yapmamıza rağmen hiçbişe değişmemmiş..

eliffff HAYAT ÇOK GÜZEL HERŞEYE PES ETME GÜZELCİĞİMMM YAVVV LANET OOLASI FALAN DEME HAYATI KENDİNE ZEHİR ETMENİN LÜZMÜ YOKKK
Kullanıcı profilini gör
...demet...

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   C.tesi Kas. 06, 2010 8:51 pm

sevgin demiş ki:

Zamanı qelince herkes düzelcek İNNŞALLAAAAHHHH...

Ferman hala göstermedi kendini derken nasıl yani anlamadım?**
Ama şarkılarını dinlemek ban da yetiyoo..
En azından FERMAN FERMAN diye dolanmıyorum ortadaa..
Bunu çok yapardım yaz tatilinde..
Ama artıkk..
Kullanıcı profilini gör http://www.mangafan.web.tr
AZE_gitarist_

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   Paz Kas. 07, 2010 5:37 pm

esebimden deyecek sözum yoxdu
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: LANET OLASICA HAYAT   

LANET OLASICA HAYAT
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası