Ferman Akgül Fan Sitesi

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
Paylaş | 

FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
ferman_kolik

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 06, 2010 11:32 am

CrayzRockGirl demiş ki:
http://www.uludagsozluk.com/k/ferman-akg%C3%BCl/ ama bide bu sitedeki maddelerden 12. sine bak ne diyo 1yeni ewlendiği eşinden boşanmiş olan şahsiyet"

bakın myspaceyde bosnamıs yasıocünkü aralarında bi tartışma cıktı ve bu olay duyuluncada bosandı yasdı tarışamadasu kiesra fermanı aldattı siz fanolduqunusu sanıosanızbiras mangafan.web.tr de takılın ama o su anda kapalı allah bilri bundanda haberinis yoktur allah tan ferman böle bi sitenin olduqunu bilmio cünkü bilse biz fanlardan unatırdı sizi kastetmiorum fan die qeçinin siz insan biras arastırır ya nasıl biseysinis siz sunuda biln fanlar kademe kademe eerki siz fanlar olrk kendinisi sayıosanıs en alt kademedesini ii qünler bu sitede cok saçma lütfen kapatılsın yoksa fermana habern vermek zorunda kalıcam bende ev telefon numarası var babasının allah bilrsizsimdi onunda isminibiliosunusdur ismi ali ankarada oturuyo
Kullanıcı profilini gör
MeLaNKoLiK_PeSiMiST

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Çarş. Mart 10, 2010 4:25 pm

iyi de ben eşinin adını Neslihan diye biliyodum öyle yazıyodu vikipedide scratch Question neyse canım önemli olan mutlu olması..manganın fan sitesinde boşandı yazdıı doru ama boşanma sebebi ihanetmiş hem cevapsız sorularda da bu gayet açıkbelli...
Kullanıcı profilini gör
rckrGMZ

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 13, 2010 8:40 pm

ferman face kullanıyo muuuuuuu????
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 20, 2010 5:34 pm

İNŞALLAH BOŞANMIŞTIR VE CEVAPSIZ SORULARI DA ONA YAZMAMIŞTIR
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 20, 2010 6:28 pm

İNŞALLAH BOŞANMIŞTIR VE CEVAPSIZ SORULARI DA ONA YAZMAMIŞ OLSUN BİDAHADA KİMSEYE(BENDEN BAŞKA) AŞIK OLMASIN
Kullanıcı profilini gör
ferman_delisi

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Paz Mart 21, 2010 7:56 am

yha saçmalamayın daa okuyor hem evlenmesi imkansız çünkü sevgilisi var üstelik bn ona bu soruyu kendim sordum....
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Paz Mart 21, 2010 12:14 pm

SEVGİLİSİ KİMMİŞ?????? Mad
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Ptsi Mart 22, 2010 2:49 pm

YA NE SEVGİLİSİ YAAA Mad
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Ptsi Mart 22, 2010 2:50 pm

KİMMİŞ SEVGİLİSİ?????????
Kullanıcı profilini gör
ferman_delisi

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 27, 2010 5:40 pm

siz nası feman akgül hayranısınız bn 12 yaşındayım ama herşeyi biliyorumm!!!!! Mad
Kullanıcı profilini gör
sarmaşık

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 27, 2010 6:00 pm

bizede anlatda örenelim bari!
Kullanıcı profilini gör
CrayzRockGirl

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Mart 27, 2010 9:24 pm

ya iyiki bi soru sordum yani herkes bildiğini anlatsın kimsenin dediğine yalan demiyorum Exclamation Exclamation Exclamation Mad Mad
Kullanıcı profilini gör
semiha_ferman

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Salı Nis. 06, 2010 4:22 pm

ya bi türlü çözemedim ben şu olayı evli mi evliyse kaç evli yoksa dul mu yani boşanmış mı heryerde farklı yazıyor ben çok üzülüyorum onunla ilgili net cevap alamayınca ama biraz araştırma yaptım hatta röportajını izledim gerçi röportajında söylemedi ama evliymiş eee yani 31 yaşında Exclamation
Kullanıcı profilini gör
ferman_delisi

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   Paz Nis. 11, 2010 1:49 pm

yha şimdi bu montajlar yüzünden herkes evli die düşünüyo ama o daha üniversitede okuyor... üstelik eğer evlenseydi mutlaka (ince ruhluluğundan dolayı) eşine şarkı yazardı.... ve ben sorduğumda "yok öyle birşey inanma !" dedi!!!!
Kullanıcı profilini gör
rock_pink

MesajKonu: Geri: FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?   C.tesi Nis. 17, 2010 11:50 am

walla evlenmıs bosanmamıs tartısmıslarr ama esra onu aldatmıs bn fan clup e uyeym ogrendım bışeyler Smile Smile Smile Smile Smile
Kullanıcı profilini gör

FERMAN ABİNİN EVLENDİ VE BOŞANDI OLAYLARI DOĞRUMU?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki

Similar topics

-
» Kutsi Boşandı !!
» KEVİN JONAS EVLENDİ...
» Tarihler ve dünyanın en gizemli olayları
» Bismillahirrahmanirrahim Ferman Fan İlk Mesajı
» Ferman Eren NERKİS - Biyografi